18 лютого 2019 року на сцені Національного академічного драматичного театру ім. Марії Заньковецької учасники едукаційного відділення Львівського авторського драматичного (ЛАД) театру «СПІРОГРАФ» презентували виставу-казку «СЛОВЕЧКО».

Спектакль відображає не тільки реальність нашого сьогодення, втягнутого у віртуальні простори Міжмережжя. У виставі рефлексують й інші питання: для дорослих – це світ уявних порівнянь та ілюзій, для юного сучасника – це світ правдивих переживань і джерело здобуття досвіду.

Добродушна розповідь про життя Слів, про їх розуміння свого місця в знаковому та вербальному «суспільстві» Персвазії; про їх страхи, мрії та роздуми над реаліями свого «буття»-уживання. До чого саме приводять наполегливі пошуки мешканців сучасного Лексикону і якою є їхня дорога можна довідатись під час перегляду казки «СЛОВЕЧКО». У репертуарі ЛАД Театру виставу грають у дорослому професійному складі та в інтерпретації юних учасників академічної програми відділення театрального мистецтва «СПІРОГРАФа».

«Словечко» – казка про нашу сучасність, про наше наболіле, що має спонукати глядача задуматись щодо своїх мовних «родзинок». Тож говорімо про «Словечко»! Вистава-казка на одну дію (тривалістю 60 хвилин) для глядача віком від 5 років.

18 лютого 2019р.

Категорії: 2019