Програма для осіб 6 – 100 років.

Для кожної вікової категорії тривалість занять корегується!

У програмі дворічного курсу:

  • Лекційні заняття із історії мистецтв та архітектури від найдавніших часів до сучасних напрямків;
  • Практичні вправи для глибшого розуміння канонів, стилів та напрямків кожної визначної епохи у художній культурі суспільства;
  • Курс з історії мистецтва передбачає серйозну загальну підготовку слухача до подальшого його студіювання у навчальному закладі з художнім профілем, що відповідно полегшує навчання у майбутньому.

Кожне заняття триває у середньому 1,5 години (для дітей — до години) і складається з історичного екскурсу на прикладі показових пам’яток мистецтва, які репрезентують багатонаціональну світову культуру та практичної частини, у якій слухачі беруть активну участь у навчальному процесі у формі обговорень, дискусій, виступів. Окрім конспективного методу, передбачений метод замальовок орнаментальних мотивів, композицій, форм, які притаманні кожній мистецькій епосі.  Кожен семестр завершується оглядом та аналізом практичних завдань учасників.

Наприкінці навчального процесу виконується курсова робота, яка виставляється на загальне обговорення учасників, викладачів та гостей Студії.

Можливе дистанційне (онлайн) навчання