Для дітей віком від 8 до 10 років

На поточний момент запис не проводиться

ЩО ЦЕ ЗА ПРОЕКТ?

Проект реалізовує Центр міської історії Центрально-Східної Європи і Студія культури та мистецтв «СПІРОГРАФ» у рамках виставки «Дім: Століття змін» за підтримки фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Програму проекту підготовлено Студією культури та мистецтв «СПІРОГРАФ», викладачі якої проводять заняття для учасників проекту (художник по костюму Андрій Сендецький, кандидат мистецтвознавства Олег Болюк).

ЩО ВХОДИТЬ У ТРИГОДИННЕ ЗАНЯТТЯ?

Лекційно-пізнавальна частина, де поняття “дім” буде розглядатись в різноманітних контекстах (в ігровій формі та візуальній презентації).
Ознайомчо-оглядова частина: відвідання виставки “Дім: Століття змін”, перегляд мультфільмів про дім. Мистецька частина: діти зможуть реалізувати свої ідеї, створюючи власний “дім мрії”, за допомогою художніх засобів.

Зустрічі в межах проекту не є взаємонаслідкові, відтак бажаючі записатись для участі у заняттях можуть зголошуватись в зручний для себе час згідно зазначеного графіку. Участь в одному заняті не зобов’язує дитину до участі у наступних зустрічах.