![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2020/04/logo_sp_2020-1024x606.png)
Ласкаво просимо до Школи мистецтв “СПІРОГРАФ”
Центру Культурно-Мистецьких Ініціатив
Ми – провідний мистецький осередок у Львові, який пропонує як стаціонарне, так і онлайн-навчання в області різних видів мистецтва.
Наша історія: Школа Мистецтв “СПІРОГРАФ” (до вересня 2013 року Студія культури та мистецтв “СПІРОГРАФ”) була заснована 2003 року Львівським обласним благодійним фондом “ТОРБА” у рамках міжнародного проекту “Високий рівень культури – європейському місту”. Школа є інтелектуальною власністю свого засновника — Благодійного Фонду “ТОРБА”, який опікується нею і завдяки якому в її програмі мають можливість займатись також діти, яким не дуже пощастило в житті.
Наша місія: Відкривати двері в світ мистецтва для кожного. Незалежно від віку, соціального становища чи національності, кожен у нас може реалізувати свої творчі амбіції.
Програми навчання:
Від “Творчого дошколярика” для малят від 3 до 5 років до спеціалізованих курсів для майбутніх архітекторів та дорослих, які прагнуть розширити свої горизонти в мистецтві.
- Театральне мистецтво: Відкрийте для себе світ драми, акторської майстерності та режисури.
- Образотворче мистецтво: У художній школі СПІРОГРАФ вивчайте живопис, графіку, скульптуру та інші техніки.
- Танцювальне мистецтво: Рух і грація – від класичного до сучасних танців.
- Школа майбутнього архітектора: Проектування та архітектурна візуалізація для молодих талантів.
- Іноземна мова: Мовна підготовка.
- Творчий дошколярик: Творчий розвиток для малят.
- Історія мистецтв: Зануртеся у світ історії мистецтва, від античності до сучасних часів.
- Літня школа: Спеціальні програми та майстер-класи під час літніх канікул.
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2020/03/1920-750-1024x400.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/IMG_6941-682x1024.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/DSCN4634-1024x768.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/06/61790381_1563836100416799_4117130829329596416_o-1024x678.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2018/11/perl_must_12_05_18_02-1024x683.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2018/09/20180905_190302-1024x732.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2018/08/palitra_18_27-1024x683.jpg)
Наша команда: Фахівці з різних напрямків мистецтва, викладачі вищих навчальних закладів та відомі діячі культури складають нашу Раду. Вони поділяють свої знання та досвід зі студентами, допомагаючи їм зростати і розвиватися.
Мета діяльності полягає у наданні можливості усім охочим досконалити свою творчу майстерність в едукаційній авторській програмі Андрія Сендецького та стати її учасниками незалежно від статі, національності та соціального становища, що доступно найменш захищеним верствам суспільства.
Вік учасників – від 3 до 100 років!
У квітні 2007 року “СПІРОГРАФ” став членом International Association of Culture and Art.
При Школі з 2005 року повноцінно працює Едукаційна театральна лабораторія “СПІРОГРАФ” під опікою Львівського Авторського Драматичного Театру “ScenA8”.
Найкращі студенти рекомендуються до отримання стипендії.
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/IMG_6563-682x1024.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2017/12/01-1024x683.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2017/04/rybn_theatr_spirograph-7-1024x684.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2017/04/DSC_0039-1024x683.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2017/04/17880235_1903002223317578_4324344629587699950_o-1024x684.jpg)
З нами ви відкриєте для себе безмежний світ мистецтва, де кожен може знайти своє покликання та реалізувати свої мрії. Запрошуємо вас приєднатися до нашої творчої спільноти!