Школа мистецтв “СПІРОГРАФ”

Центру Культурно-Мистецьких Ініціатив

Львівська Авторська Школа Мистецтв “Студія культури та мистецтв “СПІРОГРАФ” була заснована 2003 року Львівським обласним благодійним фондом “ТОРБА” у рамках міжнародного проекту “Високий рівень культури – європейському місту” як Студія естетичного виховання “СПІРОГРАФ”. Студія є інтелектуальною власністю свого засновника — Благодійного Фонду “ТОРБА”, який опікується нею і завдяки якому в Студії мають можливість займатись також діти, яким не дуже пощастило в житті. У червні 2007 року згідно з рішенням координатора діяльності Студії — Наглядової Ради Благодійного Фонду, офіційну назву змінено на «Студія культури та мистецтв “СПІРОГРАФ”» зі зміною концепції її програми і у зв’язку зі стратегією розвитку, із застосуванням ширшого кола зацікавлень, методології викладання дисциплін й інших якісних нововведень.

У квітні 2007 року Студія стала членом International Association of Culture and Art.

Мета проекту полягає у наданні можливості усім охочим особам стати її учасниками  незалежно від статі, національності та соціального становища, що доступно найменш захищеним верствам суспільства.

Вік учасників Студії — від 3,5 до 100 років!

Комплексна загально-пізнавальна програма Студії “Творчий дошколярик” розрахована на осіб віком від 3,5 до 5 років. За окремими напрямками приймаються учасники з 5 років. Особи віком понад 17 років відвідують заняття у системі “Сеньйори” теж за окремими напрямками.

При Студії з 2005 року повноцінно працює Львівський Авторський Драматичний ТЕАТР “СПІРОГРАФ”.

Найкращі студенти рекомендуються до отримання стипендії.

До занять з учасниками залучаються фахівці з відповідних напрямків. Координуючим органом цього проекту є Рада Студії, у склад якої входять діячі культури та мистецтв, викладачі вищих навчальних закладів й працівники наукових інституцій. За час своєї діяльності Студія, а саме її учасники, студенти та викладачі взяли участь як у міських, всеукраїнських, так і в міжнародних проектах.