Школа мистецтв “СПІРОГРАФ”

Центру Культурно-Мистецьких Ініціатив

Школа мистецтв “СПІРОГРАФ” заснована 2003 року Львівським обласним благодійним фондом “ТОРБА” у рамках міжнародного проєкту “Високий рівень культури – європейському місту”. Школа є інтелектуальною власністю свого засновника – Благодійного Фонду “ТОРБА”, який опікується нею і завдяки якому у ній мають можливість займатись також діти, яким не дуже пощастило в житті. У червні 2007 року згідно з рішенням координатора – Наглядової Ради Благодійного Фонду, офіційну назву змінено на «Студія культури та мистецтв “СПІРОГРАФ”»; у вересні 2013 року, із розбудовою структури та програми, стратегії розвитку та глибшого вивчення предметів і напрямків, за рішенням Наглядової Ради Благодійного Фонду, едукаційний проєкт “СПІРОГРАФ” перейшов у повне підпорядкування ГО “Центр Культурно – Мистецьких Ініціатив” і функціонує, як відокремлений його підрозділ – едукаційна Філія “СПІРОГРАФ”.

У квітні 2007 року “СПІРОГРАФ” став членом International Association of Culture and Art.

Мета діяльності полягає у наданні можливості усім охочим досконалити свою творчу майстерність в едукаційній авторській програмі Андрія Сендецького та стати її учасниками  незалежно від статі, національності та соціального становища, що доступно найменш захищеним верствам суспільства.

Вік учасників – від 3 до 100 років!

Комплексна загально-пізнавальна програма “Творчий дошколярик” розрахована на осіб віком від 3 до 5 років. За окремими напрямками (театральне мистецтво, образотворче мистецтво, танцювальне мистецтво, іноземні мови) приймаються учасники з 5 років. Для бажаючих досконалити свої знаня та вміння в напрямку проектування архітектурних форм діє програма “школа майбутнього архітектора”, від 10 до 19 років.Особи віком понад 17 років відвідують заняття у системі “Сеньйори” теж за окремими напрямками.

При Школі з 2005 року повноцінно працює Едукаційна театральна лабораторія “СПІРОГРАФ” під опікою Львівського Авторського Драматичного Театру “ScenA8”.

Найкращі студенти рекомендуються до отримання стипендії.

До занять з учасниками залучаються фахівці з відповідних напрямків. Координуючим органом цього проєкту є Рада, у склад якої входять діячі культури та мистецтв, викладачі вищих навчальних закладів й працівники наукових інституцій. В часі своєї діяльності Школа, а саме її учасники, студенти та викладачі є учасниками якісних як міських, всеукраїнських, так і в міжнародних проєктів.