Ласкаво просимо до Школи мистецтв “СПІРОГРАФ”

Центру Культурно-Мистецьких Ініціатив

Ми – провідний мистецький осередок у Львові, який пропонує як стаціонарне, так і онлайн-навчання в області різних видів мистецтва.

Наша історія: Школа Мистецтв “СПІРОГРАФ” (до вересня 2013 року Студія культури та мистецтв “СПІРОГРАФ”) була заснована 2003 року Львівським обласним благодійним фондом “ТОРБА” у рамках міжнародного проекту “Високий рівень культури – європейському місту”. Школа є інтелектуальною власністю свого засновника — Благодійного Фонду “ТОРБА”, який опікується нею і завдяки якому в її програмі мають можливість займатись також діти, яким не дуже пощастило в житті.

Наша місія: Відкривати двері в світ мистецтва для кожного. Незалежно від віку, соціального становища чи національності, кожен у нас може реалізувати свої творчі амбіції.

Програми навчання:

Від “Творчого дошколярика” для малят від 3 до 5 років до спеціалізованих курсів для майбутніх архітекторів та дорослих, які прагнуть розширити свої горизонти в мистецтві.

Наша команда: Фахівці з різних напрямків мистецтва, викладачі вищих навчальних закладів та відомі діячі культури складають нашу Раду. Вони поділяють свої знання та досвід зі студентами, допомагаючи їм зростати і розвиватися.

Мета діяльності полягає у наданні можливості усім охочим досконалити свою творчу майстерність в едукаційній авторській програмі Андрія Сендецького та стати її учасниками  незалежно від статі, національності та соціального становища, що доступно найменш захищеним верствам суспільства.

Вік учасників – від 3 до 100 років!

У квітні 2007 року “СПІРОГРАФ” став членом International Association of Culture and Art.

При Школі з 2005 року повноцінно працює Едукаційна театральна лабораторія “СПІРОГРАФ” під опікою Львівського Авторського Драматичного Театру “ScenA8”.

Найкращі студенти рекомендуються до отримання стипендії.

З нами ви відкриєте для себе безмежний світ мистецтва, де кожен може знайти своє покликання та реалізувати свої мрії. Запрошуємо вас приєднатися до нашої творчої спільноти!