Акторська школа на відділенні театрального мистецтва у Школі мистецтв «СПІРОГРАФ» допоможе Вам отримати навики акторської майстерності та режисерської майстерності.

Свою діяльність ми розпочали як театральна студія у Львові  у 2003 році, але завдяки здобутій популярності й досвіду змінили формат навчання на програму Школи, оскільки, на відміну від театрального гуртка чи акторських курсів, пропонуємо комплексне поглиблене вивчення зазначених напрямків театрального мистецтва, поєднуючи різноманітні підходи до навчального процесу, наповнюючи його максимально практичними методами драми.

Навчальний процес передбачає вивчення різних мистецьких курсів (як стаціонарних, так і онлайн занять), які дозволять отримати знання та навики у процесі вивчення сценічної мови, сценічного руху, основ режисури та сценографії, хореографії, вокалу, основ пантоміми, ляльководства та інших театрально-сценічних практик.

Якщо Вас цікавить підготовка до вступу за напрямками актор або режисер драматичного театру, або актор кіно та телебачення, чи суміжні напрямки, якими диспонують вищі навчальні заклади, то для студентів нашого відділення надаються детальні консультації та корисні рекомендації.

Саме наша Школа, незважаючи на дещо набридливу для школярів асоціацію з загальноосвітнім закладом, є тим фундаментальним базисом для втілення мрії –  захопливої мандрівки до підкорення сцени.

Комплексний та якісний підхід до навчального процесу дозволить Вам із задоволенням отримати знання та практично реалізувати їх на сцені.

Відділення театрального мистецтва запрацювало з моменту відкриття Школи. У 2005 році була зіграна перша прем’єра вистави за п’єсою-казкою Андрія Сендецького «Квіткова крамничка».

Відтоді і дотепер репертуар збагатився низкою знаних спектаклів, які полюбилися вибагливому глядачу:

Квіткова крамничка
По щучому велінню або заміж не напасть…
Птах птахові – птах
Різдвяне диво
Ні пуху, ні пера
По-модньому
Приноворічні вечорниці
Різниця

Станція
Словечко
Вибір
Сусіди
Академія пана Ляпки
UkrGrandPot-pourri
Жартівниця

Вистави граються на професійних сценах міста Львова:

  • Львівський Авторський Драматичний Театр «ScenA8»;
  • Львівський обласний академічний театр ляльок;
  • Театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» ім. Олега Новохацького;
  • Перший український театр для дітей та юнацтва;
  • Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької;
  • Львівський драматичний театр імені Лесі Українки.

Основу театральної трупи складають випускники відділення театрального мистецтва Школи мистецтв «СПІРОГРАФ», що пройшли навчання й стажувалися в едукаційній театральній лабораторії «СПІРОГРАФ» згідно з розробленою авторською програмою художнього керівника Андрія Сендецького.

Учні та студенти школи мистецтв «СПІРОГРАФ» є учасниками всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, а найуспішніші випускники працюють на кращих сценах Центральної та Східної Європи і США.