Наша Школа танцю запрошує всіх, хто мріє про розвиток свого танцювального мистецтва, незалежно від віку, до нашого відділення танцювального мистецтва. Ми пропонуємо програму для осіб від 4 до 100 років, що включає основи класичного, народного, бального танцю та модерну.

У нашій основі – естрадна хореографія, і наші учасники мають можливість брати участь у фестивалях, конкурсах, концертах та презентаціях. Наш колектив бере участь у різноманітних заходах та розвивається з дня заснування Студії у 2003 році, коли ми відзначилися танцями “Джамп” та “Рапсодія віртуальності” на міжнародному фестивалі “Весняні ритми” у Львові.

Наші учні мають можливість розвивати свій танцювальний потенціал та вдосконалювати свої навички разом з нашими кваліфікованими викладачами, які надають як теоретичне, так і практичне навчання. Індивідуальний підхід до кожного учасника – наш пріоритет, тому тривалість занять корегується відповідно до вікової категорії.

Якщо ви мрієте про розвиток свого танцювального мистецтва та виступів на сцені, то ми чекаємо на вас в нашому відділенні танцювального мистецтва. Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації.