Кульмінацією чергового едукаційно-академічного сезону Мистецької школи «СПІРОГРАФ» стали конкурси, фестивалі, вистави та виставки, після яких традиційною розв’язкою є мистецький пленер «Літня палітра» у пленерній садибі нашого мецената у Сколівських Бескидах.
Участь у цьогорічному арт-івенті взяли охочі «спірографці», які пройшли попередній ретельний відбір. До конкурсу на участь були допущені лише спірографці, які закінчили академічний рік з оцінкою “вище очікуваного”, адже праця у середовищі митців вимагає не тільки хисту, успішно здобутих навичок впродовж академічного року, а й особистісних якостей кожного учасника задля здорового емоційно-психологічного клімату.
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_17-768x1024.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_02-1024x768.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_04-768x1024.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_05-1024x768.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_06-768x1024.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_09-1024x768.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_10-768x1024.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_14-1024x768.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_15-1024x768.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_16-768x1024.jpg)
Пленер традиційно організували і реалізували викладачі едукайної програми та актори Львівського Авторського Драматичного Театру «СПІРОГРАФ». Варто зазначити, що кожні щорічні літні зустрічі у горах є неповторними, пізнавальними, емоційно незабутніми, які виринають у спогадах, закликаючи до наступних творчих звершень.
Творчі роботи (художні, театральні й танцювальні) під час пленеру – це черговий здобуток для усіх учасників «Літньої палітри»: як юних тілом, так і для тих, хто душею перебуває у дитинстві.
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_13-1024x768.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_01-1024x768.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_03-768x1024.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_07-1024x768.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_08-1024x768.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_11-768x1024.jpg)
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2019/08/palitra2019_12-768x1024.jpg)
Дякуємо всім учасникам та добродіям за дивовижну творчу атмосферу, взаємну доброзичливість та ґрунтовні мистецькі звершення.
«А тепер усій родині «СПІРОГРАФ» зичу вдалих літніх вакацій»
художній керівник Андрій Сендецький