Едукаційна театральна лабораторія «СПІРОГРАФ», яка працює при Львівському Авторському Драматичному Театрі «ScenA8», у суботу 6 березня 2021 року прем’єрою вистави «Птах птахові – птах» нагадала глядачу про плекання справжніх життєвих цінностей. Режисером-постановником твору є художній керівник театру й лабораторії Андрій Сендецький. Вистава поставлена за п’єсою Маліни Преслюги, музичне оформлення – Сергія Гавриловича. Актори-студійці старшого курсу «СПІРОГРАФА» Анна Іванчихіна (Маріоля), Анна Маслова (Гєня), Антоніна Тесленко (Ярка), Святослав Балинський (Роберт), Софія Сметанецька (Стефка), Юлія Хакеборд (Яніна), Поліна Сорока (Долорес) розкрили проблемну буденність їхніх однолітків.
![](https://spirograph.org/wp-content/uploads/2021/03/DSC_0274-2-1024x685.jpg)
Крізь вервицю подій, зіграних у виставі, червоною лінією простежується основна думка: надумана зверхність окремих угрупувань – від офіційних й узаконених до неформальних, часто-густо породжують цькування «інших», «інакомислячих», «не традиційних», «дивних» особистостей. Такий груповий булінг щодо вибраної жертви не завжди закінчується мирною розв’язкою…
Тема є глибоко закоренілою у соціумі, притаманною для усіх сфер суспільства, зачіпає багато різносторонніх проблем, які породжує соціальна упередженість. Вистава сфокусована на тонких паралелях між птахами та людьми.
На виставу «Птах птахові – птах» запрошуємо осіб віком 10+.